O firmě

Více jak desetileté zkušenosti v oblasti výroby kovového nábytku nám umožňují provádět spolehlivé vestavby pojízdných dílen a pojízdných laboratoří do mikrobusů i jiných užitkových vozů s propracováním do naprostých detailů.

Práce s kovovým materiálem přináší řadu výhod a to především jednoduchost montáže i demontáže, požární odolnost a dlouhou životnost. Náš sortiment zahrnuje mnoho variant skříněk s dvířky, polic, regálů, držáků, úložných van se zásuvkami, polic na kufříky či pracovních desek sklápěcích i výsuvných. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a vycházíme maximálně vstříc konkrétním představám a požadavkům.

Automobil ke svému řemeslu a podnikání v dnešní době využívají téměř všichni. Vestavba pojízdné dílny je ideální pro servisní, montážní či zásahová vozidla a umožní vám přehledně uspořádat vše, co potřebujete mít neustále po ruce, navíc máte zajištěné správné uložení i zafixování materiálů. Pryč jsou ty doby nepřehledných hromad nářadí, hledání, přehrabování – pojízdná dílna šetří váš čas (i nervy). V neposlední řadě je vaše pracovní auto zároveň i jakousi pomyslnou vizitkou vašeho podnikání. Perfektně vybavenou a uspořádanou pojízdnou dílnou přesvědčíte své zákazníky o vaší profesionalitě.

Šetřete čas, převážejte náklad auta bezpečně a buďte o krok napřed před vaší konkurencí.