Varianty a kompletace

KONFIGURACE VOZŮ

Pro vybrané vozy nabízíme možnost kompletní přizpůsobené pojízdné dílny či laboratoře podle typu auta:

 

     

Peugeot Boxer, Renault Kango, Mercedes Sprinter, Fiat Doblo, Fiat Ducato, Gazela, VW Transporter, Lada Largus Renault Master, Renault Trafic a další typy vozidel.

Regály

Bloky vhodné do určitých typů vozidel, které obsahují například šuplíky či kufry. Nabízíme regály policové, na pneumatiky, pojízdné, paletové či konzolové.

Kufry, boxy

Boxy i kufry slouží pro přepravu drobnějších součástek, dílů a nářadí.

Podlahy

Podlaha tvoří základ vestaveb bez jakéhokoliv zásahu do karoserie auta, poskytuje ochrannou funkci vozidla a nachází se v ní upínací body pro šrouby.

Dvojité podlahy

Dvojité podlahy jsou ideální pro maximální využití místa. Velké zásuvky nadzvednou podlahu a tím tvoří nový prostor pro ukládání.

Opláštění

Jako ochrana vašeho vozu proti vnitřnímu poškození slouží boční opláštění, vyrobené z lehkého vrstveného materiálu. Popřípadě může sloužit také pro zavěšení různých doplňků.

Zátěžové výsuvné plošiny

Pro snadnější manipulaci při nakládání a vykládání můžete využít výsuvnou plošinu, která je vhodná pro užitkové a osobní automobily.

Mobilní dílna

Potřebujete mít svou dílnu vždy po ruce? Snadno odjímatelné bloky si vezmete sebou kdykoliv budete potřebovat. Při přepravě v autě jsou bezpečně upevněny k podlaze a pro snadnější manipulaci můžete využít také nájezdové lyžiny.

Doplňky

Střešní nosiče, boxy na valníky, majáky, navijáky, měniče napětí, výstražná signalizační světla